Imperium Elite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proč?

+2
XS2015Mk20
hOOrNeT
6 posters

Goto down

Proč? Empty Proč?

Příspěvek  hOOrNeT Mon Aug 04, 2008 4:16 pm

Ahoj, chtěl bych se všech zeptat proč je tohle fórum tak mrtví? vemte si že částí elite je hodně a tady přispívá tak 5 lidí, pravidelně fórum sleduju a to jak toto tak naše v travianu a musím říct že tohle je ještě více mrtví než to v travianu. Vedení se tady snaží nalákat lidi k útokům nebo k podporám ale všichni si hrajou na mrtví brouky. musím říct že jsem od tohoto fóra čekal více Sad

hOOrNeT

Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 11. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč? Empty Re: Proč?

Příspěvek  XS2015Mk20 Tue Aug 05, 2008 1:18 am

bohužel jsem byl už ve 2 jiných ally ... a pokaždé to tak dopadlo ... že tam přisívalo 5 lidí a zbytek skoro ani nevěděl o foru Sad

XS2015Mk20

Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 28. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč? Empty Re: Proč?

Příspěvek  mad mad Tue Aug 05, 2008 7:25 am

¨Mno asi tak. já sice jsem na fóru pokaždé když se připojím a to je několikrát denně ale když tu nejni nic na co bych znal odpověď a nebo nic nechci sdělit tak tu nic nenapíšu. Ale pozorně čtu a podle potřeb reaguji.

mad mad

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 16. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč? Empty Re: Proč?

Příspěvek  houmri Wed Aug 06, 2008 6:59 pm

To jses vyjimka. Od 30 cervence tu bylo pouze 48 lidi coz neni moc ,kdyz si vezmes kolik nas tu je zz
houmri
houmri
Admin

Poeet p?íspivku : 52
Age : 43
Registration date : 04. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč? Empty Re: Proč?

Příspěvek  hOOrNeT Wed Aug 06, 2008 9:44 pm

houmri napsal:To jses vyjimka. Od 30 cervence tu bylo pouze 48 lidi coz neni moc ,kdyz si vezmes kolik nas tu je zz
jj je to hrůza, přesně jak jsi to psal v sekci válka Sad je nás tu moc a nikdo nepomáhá, já jsem bohužel začal mít na hru čas až teďka tak se snažím když je nějaká ofiko akce zapojovat aspoň katama a nebo posílat fake

hOOrNeT

Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 11. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč? Empty Re: Proč?

Příspěvek  Pinty Sat Aug 09, 2008 12:05 pm

Hm to je hodně špatný... ze začátku to ještě jakžtakž šlo ale teď je už málo lidí ochotných
Pinty
Pinty

Poeet p?íspivku : 14
Age : 29
Registration date : 26. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč? Empty Re: Proč?

Příspěvek  Assassin Thu Aug 14, 2008 10:54 pm

Vy se divíte vždyt tyhle forka jsou otrava když jde založit spojenecký normálně, ale na s7 jsem hrál a byl v první ally a tam byli teda hodně přísný tak se vyhazovalo za to když si třeba tři dny nebyl na forku

Assassin
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Proč? Empty Re: Proč?

Příspěvek  Alby3 Thu Aug 14, 2008 11:06 pm

to uz by u nas nikdo nebyl:D

Alby3

Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 08. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Proč? Empty Re: Proč?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru